Image

1 x BIELENIE ZUBOV BEZ PEROXIDU

89.00 €

Bielenie zubov bez peroxidu aktiváciou kyslíka / 50 minút. ......

Detail

Bielenie zubov bez peroxidu aktiváciou kyslíka / 50 minút.

Podľa nových životných trendov k upravenému vzhľadu dnes prináležia nielen upravené vlasy, make-up a manikúra, ale aj belosť zubov. Rôzne nápoje, ako sú káva, čaj, červené víno, kola alebo jedlá s umelými farbivami či fajčenie zapríčiňujú zmenu farby zubov. Existujú rôzne domáce praktiky, zubné pasty s bieliacim účinkom, ktoré sľubujú belosť zubov, ale tieto často ničia zubnú sklovinu, iritujú ďasná, alebo sa javia bez účinku.

V Oxyslovakia pracujeme s certifikovaným systémom Smile Point, pričom sa klientovi nanesie 3 x za sebou profesionálna bieliaca zmes bez peroxidu, a pomocou špeciálnej lampy sa v tejto zmesi aktivuje uvoľňovanie aktívneho kyslíka. Vďaka šetriacim materiálom, ktoré vykazujú svoj účinok na povrchu skloviny, nevnikajú do hĺbky zubov, a teda ich neničia. A nepoškodzujú ani ďasná.

Nič neštípe, nepáli, neirituje, klient pozerá na hudobné klipy alebo má pustenú vizuálnu meditáciu pre oddych. Po 50 minútach je rozdiel v sfarbení úžasných 3-9 stupňov.
Nevyhnutné je pokračovať v  domácej starostlivosti špeciálnou penou, ktorou nahradíte  vašu  zubnú pastu a vydrží  vám 3 mesiace (do  ďalšieho profesionálneho  bielenia). Cena peny je 17 € .

Podmienky predaja