Image

Vybielenie zubov + Doplnenie kyseliny hyalurónovej bez injekcie

106.00 € 89.00 €

V priebehu 50 minút biele zúbky aj doplnená  ......

Detail

V priebehu 50 minút biele zúbky aj doplnená  hydratácia  a vláčnosť do pier?

Áno, v tejto spojenej službe!

Certifikovaný system hydratácie  pier  bezinjekcnou cestou je potrebné opakovať (minimálne  5 x, Vaše pery kyselinu hyalurónovú budú "piť" stále :)

Aplikácia pod svetlom  trvá 3 x 5 minut, a vsetky tri dávky vysoko koncentrovanej kyseliny su tak vstrebane do úrovne,  potrebnej na povrchovú hydratáciu pier, ich vypnutie, zružovenie a sťavnatý vzhľad. Ideálne riešenie, keď sa usilujete o takýto  vzhľad, ale odmietate rozrušovanie pokožky injekciami. Výsledný efekt sa dostaví po opakovaných aplikaciach, týzden po  týzdni, pričom samostatne procedúra stojí 17 €.

V Oxyslovakia pracujeme s certifikovaným systémom bielenia zubov  Smile Point, pričom sa klientovi nanesie 3 x 15 min za sebou profesionálna bieliaca zmes bez peroxidu, a pomocou špeciálnej lampy ( nie UV)  sa v tejto zmesi aktivuje uvoľnovanie aktívneho kyslíka. Vďaka šetriacim materiálom, ktoré vykazujú svoj účinok na povrchu skloviny, nevnikajú do hĺbky zubov, a teda ich neničia. A nepoškodzujú ani ďasná.

Nič neštípe, nepáli, neirituje, klient pozerá na hudobné klipy alebo má pustenú vizuálnu meditáciu pre oddych. Po 50 minútach je rozdiel v sfarbení úžasných 3-9 stupňov.

TERAZ V ROVNAKOM CASE AJ S HYDRATACIOU PIER, TAKZE PO 50 MINUTACH ODCHADZATE S KOMPLEXNE KRÁSNYM  USMEVOM!

Podmienky predaja